JEPET ME QERA AMBIENT PUNE (KAPANON)

750 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Astrit 10 Korr 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Depo
Kapanon me siperfaqe 250 meter katror me vend parkimi para saj. Adresa rruga “Petrit Radovicka”zona Laprake.
Ambjenti ka hapesira te bollshme dhe mundesi te shumta shfrytezimi.
Leaflet
Në fillim