Ambient per magazinim

250 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Blerta 28 Jan 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Depo
Ambienti eshte i shtruar me pllaka ,tualet ,e siguruar me qepena dhe dritaret me hekura.Ambjenti ndodhen ne ane te rruges .Shtepi private kati i pare me avlli perpara e mundeshme per shkarkim malli nga fugona te medhenj.Ambjenti ndodhet ne ane te rruges shkarkohen maune dhe kontenjer.
Leaflet
Në fillim