Publikuar: Qer 19 2022 06:00

Shitet ose jepet me qera Magazinë në Kukës

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 19 06:00
Shikime: 449
Magazina ndodhet në zonën industriale në Kukës, buzë rrugës, ngjitur me pazarin e gjësë së gjallë.
Është rreth 750 m2 dhe është e pajisur me të gjithë dokumentacionin ligjor(ME CERTIFIKATE PRONESIE).
Objekti është i ndërtuar 60 centimetra mbi tokë, ndërtesë 1 katëshe.
Për më tepër kontaktoni në nr. e cel. +355696969273
180.000 Euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione