jepet me qera magazine

600 EUR /

Jepet me qera nga: Elvis broca 22 Sht 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Hapësirat
Depo
ndertese dy kateshe me 300 m katrore nje kat.
gati per investim,energji elektrike uje dhe ne gjendje funksionale.
ka opsion she per shitje.
Elvis broca
0696167662
Në fillim