jepet me qera kapanoni

0 LEK

Jepet me qera nga: juvi 22 Korr 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Hapësirat
Depo
Jepet me qera objekti , kapanon me hapsire 400 m2 i ndare ne 6 qepena. 5.30 metra i larte, 6 metra i gjërë 13 metra i gjate per secilin qepen. dhe mbi 2000m2 hapsir perpara kapanonit. Adresa Fushe-Kruje - Rinas km 4. Ure gjole perball gega oil
kapanon magazine
Në fillim