Publikuar: Jan 15 2022 03:15

Jepet magazine me qira

EUR

/ muaj
Publikuar: Jan 15 03:15
Shikime: 74
Jepet magazine me qira.
Struktura me 2 kate dhe cdo kat 350 m2 gjithsej 700 m2.Ambjentet jepen edhe vec kati i pare 350m.
Kati i pare me kolona kati i dyte eshte salle pa kolona.Jepet me qira edhe vetem kati i pare pasi ka dhe hyrje me vete.
Kerkohet edhe bashkepunim me biznese qe duan te magazinojne perpunojne prodhojne .me marveshje.
Ndodhet 100 m nga rruga kryesore zona industriale korce
Te interesuarit per me shume info mund te lene nje takim per te pare pronen nga afer
Cel 00355692137801
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione