Publikuar: Tet 15 2021 09:23

Jetep me qera super kapanon

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 15 09:23
Shikime: 32
MUNDESI SHUM E MIR INVESTIMI 💥

🏭Jepet me qera nje super KAPANON

Te ‘ konservimi ‘ jepet me qera nje kapanon gjigand me siperfaqje totale 2200 m2 dhe lartesi 6.5 metra me nje super cmim …
Eshte nje ndertim krejtesisht i ri me te gjitha kushtet bashkohore te konstruksioneve te kapanoneve …
▶️ Lartesia prej 6.5 metra si dhe konstruksioni metalik solid lejon montimin 🏗 e vinçit per nevojat e cdo lloj biznesi.
▶️ Pjesa e catise eshte e pajisur me dritate plastike e cila lejon driten natyrale ne cdo moment te dites si dhe mund te mbaje si peshe dhe montimin e paneleve diellore☀️
▶️ Pozicioni esht nje nga pikat e forta pasi esht 10 minta larg qendres se qytetit te Elbasanit 🧑🏼‍🚒
🔄Prona esht e pershtatshme per magazinim , prodhim e fasoneri

⚠️ Kapanoni mund edhe te ndahet & jepet me qera dhe ne dy pjese te ndryshme, ne baze te kerkesave dhe kushteve .

💶 2€ / m2 i negociueshem..

📍 Elbasan , te zona e konservimit …10 minuta larg qendres se qytetit.

📞0688545843
📞0692721055 whatsapp
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione