Publikuar: Maj 03 2022 12:04

SHITET/QERA MAGAZINE 480 M2 NE SUKTH !

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 03 12:04
Shikime: 56
SHITET/QERA MAGAZINE NE SUKTH !

Me siperfaqe te brendshme 480 m2 dhe siperfaqe trualli 480 m2 .

E shtruar me pllaka , me linje uji dhe linje e energjise elektrike .

E pershtatshme per punishte , magazine mallrash , fasoneri etj .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Cmimi per qera : 800 Euro/Muaj ( I diskutueshem )

Cmimi per shitje : 170.000 Euro ( I diskutueshem )

Per me shume detaje mbi pronen na kontaktoni !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione