Publikuar: Maj 28 2022 09:30

OKAZION MAGAZINE me qera DURRES, 300€

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 28 09:30
Shikime: 593
Jepet magazine me qera me sip total 210m2
Siperfaqe e brendshme 140 m2 dhe 70 m2 oborr&tualet
Adresa tek ish parku autobuzave, 50 mlarg nga rruga kryesore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione