Publikuar: Qer 12 2022 11:44

MAGAZINE me qera DURRES, 300€

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 12 11:44
Shikime: 721
Jepet magazine me qera me sip total 220m2
Siperfaqe e brendshme 150 m2 dhe 70 m2 oborr&tualet
Adresa tek ish parku autobuzave, 50 mlarg nga rruga kryesore
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione