Publikuar: Qer 07 2022 10:03

KAPANON ME QERA Xhafzotaj DURRES

Publikuar: Qer 07 10:03
Shikime: 201
Kontakt 00355-682131338
* Jepet me qera kapanon i RI me siperfaqe te brendeshme KATI I PARE 750 metra katror 6 metra lartesi dhe 710 metra katror KATI I DYTE 3.7 metra lartesi . Siperfaqe totale te DY KATEVE 1460 metra katror. TRUALLI 1300 metra katror. Jepet me qira e ndare ne kate ose komplet siperfaqja.KATI I DYTE perfundon per 2 jave nga momenti i lidhjes se kontrates. Katit te dyte do i hapen driaret njesoj si kati i pare.
* Vendodhja Xhafzotaj ( ne rruge kryesore ngjitur me BRUNES )
* Zone industriale dhe banimi
* Me hipoteke ( leje shfrytezimi )
* 2 Zyra Sip 50 metra katror
* 2  WC
* 2  Porta hyrje kamjoni
* 3  Porta te vogla emergjence
* Ndricim natyral me dritare te hapshme per ajrim
* Ndricim me drita led
* Linja magjistrale elektrike e brendeshme me Blindosbarra ZUCCINI 200 KW( siguri maksimale kundrejt shkendijes elektrike )
* Priza korenti industriale 3 fazore dhe monofaze
*  Porta e rrethimit me telekomande
* Infrastrukture e sapo bere (asfaltimi,elektriku & ujesjellsi )
*  Depo uji nentokesore ne rast emergjence 15 meter kub
* 2 cope Hidrante
* Parking i sistemuar
* Gjelberim i sistemuar
* Stacioni autobuzit linja  Durres - Xhafzotaj te dera kapanonit
* Dalja ne autostrade Durres- Tirane 2 kilometra larg
* Porti i Durresit 7 kilometra larg

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione