Publikuar: Dhj 07 2021 08:34

KAPANON ME QERA ne Autostraden Durres-Tirane -Sukth

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 07 08:34
Shikime: 214
Jepet me qera kapanoni me hapsire 1000m2
eshte i disponushem per cdo lloje biznesi qe ju munde te ushtroni. Kapnoni eshte i perber me uje dhe drita dhe me te tjera sherbime, qe ju duhen per biznesin tuaj .
Kapanoni ndothet afer Autostrades Durres-Tirane mbi kalimin tek Sukthi i ri afer stacjonit te trenit Sukth.
Per me shume informacione me kontaktoni ne Nr e telefonit.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione