Publikuar: Dhj 02 2021 11:27

Jepet me qira.

LEK

/ muaj
Publikuar: Dhj 02 11:27
Shikime: 29
Jepet me qira ambjentet e depozitimit te gazit ne Porto Romano Durres, Depozita prane Azotikut Fier si dhe Depozita e Gazit ne Vore Tirane.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione