Publikuar: Dhj 01 2021 11:31

JEPET ME QIRA MAGAZINE

EUR

/ muaj
Publikuar: Dhj 01 11:31
Shikime: 87
Magazina ndodhet ne Fllake, ne rruge kryesore dhe eshte ndertim i ri, e pajisur me te gjithe parametrat dhe mjetet e domosdoshme per efektivitettin e biznesit. Siperfaqja e brendshme e saj eshte 1600 m2 ndersa oborri perreth qe eshte pjese e prones dhe i ndertuar per perballimin e punes dhe peshave, ka nje siperfaqe prej 3400 m2. Magazina eshte e paperfunduar ne disa detaje per shkak se eshte planifikuar te perfundoj sipas kerkesave te klientit. Kjo do te kryhet me shpenzimet e pronarit te saj
Ka sistem elektrik dhe kanalizime.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione