Publikuar: Shk 21 2022 05:33

Jepet me qira magazine ne Shkozet

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 21 05:33
Shikime: 111
Magazina ndodhet ne rruge kryesore dhe zone industriale. Siperfaqja e brendshme e saj eshte 420 m2 dhe 12 m lartesi. Magazina eshte e sapo perfunduar, me mundesi per shtimin e katit te dyte si dhe oborr me siperfaqe 1100 m2.


nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione