Publikuar: Qer 25 2022 10:39

JEPET ME QERA MAGAZINE NE SHKOZET/DURRES

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 25 10:39
Shikime: 220
JEPET ME QETA MAGAZINE NE SHKOZET DURRES
LAGJA 14 RRUGA MIKPRITJA DURRSAKE

-MAGAZINA 200 M2
-AMBJENTI JASHT MAGAZINES 250 M2
-KA 2 ZYRA TE NDERA BRENDA
-LARTESIA MAGAZINES BREDNA 4.5 METRA
-LINJE E RREGULLT UJI DHE KORENTI
-VEND I SIGURT PASI BANOJE VET NE TE NJEJTEN NDERTES
-SHUME AFER DURRESIT/AUTOSTARDES/DHE TIRANES
-VEND I PERSHTACEM PER BIZENS
-VENDODHJA E SAKTE :
https://www.google.com/maps/place/41%C2%B019'18.4%22N+19%C2%B028'29.6%22E/@41.321782,19.4743528,237m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0xed7484114ebdf12!7e2!8m2!3d41.3217813!4d19.4748997

CMIMI 55000 LEK
TEL 0692033744
-
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione