Publikuar: Sht 10 2019 10:55

Jepet me qera kapanoni

LEK

/ muaj
Publikuar: Sht 10 10:55
Shikime: 26
Leket me qera kapanoni
800 m2 (400 m2 Jane objekt dhe 400m2 oborr)
Lartesia 8m
Mundesi per tu bere 2 Kate
Mundesi mbulimi te oborrit
Dokumentacion i rregull
Andrea lagna 14 shkozet prane ferra & CO
Nr montanti +393278279653
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione