Publikuar: Tet 05 2019 07:33

Jepet me qera Kapanon

EUR

/ muaj
Publikuar: Tet 05 07:33
Shikime: 19
Jepet me qera Kapanon
Me siperfaqe totale 600m2, e cila eshte e ndare ne 550m2 ambjente pune dhe 50m2 zyre.
Prona ndodhet prane mbikalimit te Fllakes,
Cmimi: 1.200 Euro/muaji
Tel: 0697698400
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione