Publikuar: Qer 10 2022 12:20

JEPET ME QERA KAPANON NE ZONEN E SHKALLNURIT

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 10 12:20
Shikime: 58
Kapanoni ndodhet ne nje nga zonat industriale e cila oforon facilitete punetorie por edhe transporti pasi ka akses me rrugen kryesore si edhe ndodhet shume prane rrethrrotullimit te plepave ne nje distance prej 1km. Ka nje lartesi prej 5 metrash ne kulm e mbyllur me panel termik kundra ngrohjes dhe ftohjes. Dyshemeja e kapanonit eshte industriale dhe shume e pershtatshme si per instalimin e makinerive te renda ashtu dhe per levizjen e mjeteve te tonazhit te rende.AJO QE VJEN PER TU THEKSUAR ESHT SE AMBIENTI KA SISTEMIN E KAMERAVE DHE SISTEM ANTI ZJARR. Prona disponon dokumentcion te rregullt. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione