VAJRA ORIGJINAL PER MAKINA DHE KAMIONA

0 EUR

Shitet nga: Joni 19 Maj 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Disponojme vajra te ndryshem motori, hidraulik etj. Vaji eshte shume cilesor dhe i garantuar. Marka Sash Lubricantes Spanje. Vaj per makina deri ne 20.000km dhe kamiona deri ne 40.000km.
Jemi distribuitor i fabrikes, per Shqiperine. Per cdo oferte apo cmime mos hezitoni te kontaktoni. Vaji eshte gjendje me amballazh ne fuci dhe bidona
Leaflet
Në fillim