zmontueshe dhe bilancuesh gomash

Shitet nga: Lefter 04 Pri 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten zmontueshe dhe bilancuesh gomash. Te ardhur nga zvicrra ne gjendje te shume te mire 10/10, te pershtatshme per servise makinash. Shiten te dya se bashku . Nr tel: 069 886 5204
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim