VAS5054A

Shitet nga: shitet Sot 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

140 EUR   160 EUR

Komuna: Tiranë
Diagnose professional per VW,AUDI,SEAT,SKODA qe mundëson rigjenerimin e diesel particular filter  në vetura të reja, leximin, fshirjen e gabimeve,leximin e senzorëve dhe kodimin etj. VAS5054A punon me kabëll dhe me bluetooth
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim