VAG - Kompjuter per kontroll makine VW, Seat, Audi

Shitet nga: Vag Com Audi 25 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Tiranë
Vcds 409.1- Diagnoza per automjetete te tipit VW , Audi, Seat, Skoda. Auto scanner.
Vag Com
Lexon dhe fshin gabime. Fault codes
Programime celesi pulti
Kamjo automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim