Nderrim krahu drejtimi per BMW

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto servis lela 16 Dhj 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
BMW ,te gjitha serite. Autoservis i specializuar per nderrim krahu te timonit nga Anglez ne normal,per BMW te prodhimit te vitit pas 2004. Ju ofrojme garanci dhe siguri ne punen tone. 0662036301
Auto servis lela
0662036301
Leaflet
Në fillim