Shitet biznes Auto Servis

Shitet nga: Xhesi 16 Pri 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet servis ne zonen e Astirit.Servisi eshte i komletuar ka 2 ura,kompresor,prese,krik kamjo etj.
Servisi eshte me eksperience te gjate ne fushen e riparimit te automjeteve dhe me nje klientele relativisht te qendrueshme.
Shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim