Shiten paisje servisi

Shitet nga: erionc Dje 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten paisjet e servisit,konvergjence,ure ,paisje gomisterie,paisje lavazhi,pres,paisje per heqje venie sustash,pompe per thithje vaij,celsa dhe vegla te ndryshme qe duhen per servis.Goma te reja dhe te perdorura, disqe, etj. Shiten per arsye familjare.cel 0696002224 cmimi 13000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim