shiten paisje servisi dhe gomisterie

0 LEK

Shitet nga: shkelqim 22 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten ura ,konvergjence cmontuese gomash veture dhe kamioni balancuese etj gjithcka qe nevojitet per servis . cmimet me marreveshje.
shkelqim
0683432349
Leaflet
Në fillim