Pompe lavazhi karcher

500 EUR

Shitet nga: Geni 21 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Pompe lavazhi 3 fazore. E sapo ardhur nga Gjermania, ne vjendje shume te mire, punon me uje te ngrohte dhe te ftohte.
Leaflet
Në fillim