Paisje per larje makine me avull

7 400 EUR

8 500 EUR

Shitet nga: alex 17 Dhj 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Paisje me avull per pastrimin makinave
Teknologjia me efundit me efikase dhe me ekologjike per larjen e makines.
Paisjet jane prodhim Italin dhe teper cilesore(te blera ne Italy)dhe jane akoma Brenda garancise.
Paisjet jane me regjistrim temeperature,presion avulli,leshim uji te nxehte ose solucioni te gjitha komandohen te pistoleta e dores( dmth nuk ka nevoje te shkosh te paisja)
Paisjet jane shume pak te perdorura(vetem njera ka punuar reth 5-6 ore sa per te provuar)
-Paisjje per pastrimin e makines me avull 2 cope
-Akssesore per pastrimin e makines jashte dhe Brenda 6 sete(nga 3 per cdo paisje)
- Fshese me vakum me dy motore 1 cope

Te gjtha paisjet jane monofaze
alex
  Online
0689060066
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione