OKAZION diagnostiko Delphi

Shitet nga: Servis Sot 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

130 EUR   160 EUR

Komuna: Tiranë
Delphi diagnostikues Per te gjitha makinat me OBD II Kjo paketë vjen me software te 2016 release 1 që mundëson përdorim me mbi 4000 lloje automjetesh, 48 Marka. Funksionon me laptop apo ndonjë PC. Lidhja me pajisjen behet nga USB ose Bluetooth. Ajo është e lehtë për të vepruar dhe përdorur. Ju lutem vini re, para se te filloni procesin e instalimit, duhet ti kushtoni vëmendje te lexoni dhe ndiqni me video menyren e duhur te instalimit. Diagnozë specifike -Scan funksion -komunikimi -EOBD/OBDII - Aktivizimi I Komponenteve te automjetit. -Multifunksionale si – ECU paketes Qendrore, mbyllje qendrore, shasi, Dritat, etj Navigation Serial-Systems Rregullimet-ECU Kodimi / Parametri / Komponenti Konfigurimi - Kodim Diesel Injector, -TPMS - Menaxhimi I motoreve Petrol
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim