Okazion diagnos Universale Me Bluetooth

Shitet nga: shitet Sot 07:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 EUR   220 EUR

Komuna: Tiranë
Delphi Diagnostikues Universal 2015 release 3 + 8 fishat per makinat e prodhuara posht vitit 2000 ...(fishat shiten edhe veç ) Kjo diagnostiko perdoret tek makinat nga 1990 - 2015 Kjo paketë vjen me software te 2015 Release 3 që mundëson përdorim me mbi 4000 lloje automjetesh, 48 Marka. Funksionon me laptop apo ndonjë PC. Lidhja me pajisjen behet nga USB ose Bluetooth. Ajo është e lehtë për të vepruar dhe përdorur. Diagnozë specifike -Scan funksion -komunikimi -EOBD/OBDII - Aktivizimi I Komponenteve te automjetit. -Multifunksionale si – ECU paketes Qendrore, mbyllje qendrore, shasi, Dritat, etj Navigation Serial-Systems Rregullimet-ECU Kodimi / Parametri / Komponenti Konfigurimi - Kodim Diesel Injector, -TPMS - Menaxhimi I motoreve Petrol
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim