Okazion 2018.9.. Hex- V2 Vag Com

Shitet nga: shitet Sot 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR   80 EUR

Komuna: Tiranë
Vcds 18.9.1, versioni me i ri per VW,AUDI,SEAT,SKODA qe mundëson leximin dhe fshirjen e gabimeve,leximin e sensorëve, kodime te ndryshme rigjenerimin e filtrit particular ,leximin e kilometrave të sakta, kthimin e servisit,programimin e pultit, kodimin e celsit.nqs se keni codin etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim