OFERTE DELPHI Version i ri GOLD te reja 2019

Shitet nga: Adi 18 Tet 21:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

138 EUR   289 EUR

Komuna: Tiranë
TESTON thuajse 99% te makinave Europiane dhe japoneze prodhuar deri Janar 2015- Me pagese plus 2000leke perfshihen dhe makinat e 2015 dhe 2016
Oferte DELPHI Gri 138€
DELPHI GOLD new vci 2019-159€
Cdo gje gati, mungon vetem nje pc ose laptop qe jua programojme ne, dhe makina qe duhet testuar !
Oferte KIT- Delphi bashke me laptop Acer +Obd1-230€.
Tel- 0422-37037

1) DELPHI firmware 2017 updatable + OBD 2- me Memorie te brendshme per historikun e makinave te testuara 8Gb
2) Usb cable
3) Kuti e posacme per mbajtjen dhe ruajtjen e paisjes
Programet gati per pune Delphi Diagnostics Versioni me I ri +AUTODATA

Funksionon me pothuaj 100% te makinave ne qarkullim nga viti 1985 deri ne 2015 Teston Motorr, Kambio,Panel,Klima,Sistem Frenimi,Brava, Xhama elektrike, etj etj. Shume e shpejte ben dhe programime injektoresh etj.
Features:
1. USB Vehicle Communication Interfaces
2. Keeping update ( DS150 2014 Release 3 + WoW 2015 v5.00.8).
3. Faster diagnose.
4. Exceptional value for money – operates from a garages existing PC or Laptop.
5. WoW 2015 v5.00.8 not only a Diagnosis Software, It's also provide Vehicle Technical information for over 48 Vehicle. Include 85% European & Asian models.
TECHNICAL DATA
WIRING DIAGRAMS
REPAIR TIMES
TIMING BELTS
PROGRAMMING ( CODING )
SERVICE RESET
AND MUCH MORE...
Supported Vehicle Brands:

UsaLaptopShop 069-20-40-141
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim