Laptop diagnostikus

250 EUR

Shitet nga: Elis 21 Maj 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet laptop bashke me paisjen,karikues dhe fishat perkatese.
Leaflet
Në fillim