Kopje pultesh alarmi te makinave,motorrave garazhe

17 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: USA LAPTOP 30 Maj 09:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje rezerve per te afermit zgjidhje ne cast dhe e lire.

Ofrojme Kopje te reja ne cast te telekomandes se alarmit te makines, kopje te telekomandave per hapjen/mbylljen e garazheve si dhe cdo pulti per sisteme alarmi shtepie apo dyqani.
Nevojitet me vete nje pult i juaji funksional.

Realizojme dhe integrimin e dy pulteve ne nje kur eshte e mundur qe mos te mbani dy me vete.

Cmimi 2400 leke
069-20-40-141
USA LAPTOP
Produkte origjinale me cilesi te garantuar
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr.Siri Kodra (Perbri shkolles Siri Kodra) Tregoje në hartë
042237037
USA LAPTOP
042237037
USA LAPTOP
Servis Laptopesh cdo lloj pjese kembimi origjinale 0 LEK
Dell Latitude d630 Core2Duo Ram 2Gb bateri e re 139 EUR
Dell i ri i5 15.6LED me Touch  Ram 8gb ssD 256Gb 540 EUR
Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi 17 EUR
Në fillim