Karroce me 3 kate per autoservis

Shitet nga: Ermal 11 Nën 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Tiranë
Karroce me 3 kate per autoservis
Me rrota dhe nje doreze per levizje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim