Kamer makine N7 ,3 kamera

Shitet nga: Amo electronics 17 Pri 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 500 LEK

Komuna: Tiranë
✳ Kamer makine N7 ,3 kamera
📞0695667888
🔘Rregjistroni cdo momente gjate udhetimeve brenda dhe jashte makines
♻Me infra te kuqe qe mund te vendosen tek pjesa mbrapa e makines dhe ju ndimon kur parkoni makinen
⭕ 3 kamera , filmoni mbrapa, para dhe brenda makines
🔵 Madhesia e ekranit 4 inch
▶Suporton TF karte deri 32 Gb
💠Lente 170 grade
💠Ekaran LED
💠Rezulucioni 1080 FULL HD
💰Per vetem 6500 leke
🚕Transport falas kudo ne Shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim