Jepet servis me qera pran TV klani

45 000 LEK

Shitet nga: Tomi 03 Pri 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Servisi ka vende per 2 makina Brenda dhe per 5 ose 4 makina jasht ne parking
Leaflet
Në fillim