Diagnoza VCDS Release 19.6.0 2019

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Autodiagnoza Bardhi 09 Tet 23:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Diagnoze per VW,AUDI,SEAT,SKODA qe mundëson leximin
dhe fshirjen e gabimeve,leximin e senzorëve, kodimin e
bochpumpës,kodimin e instrument tabelës,
regjenerimin e diesel partikel fiterit,leximin e
kilometrave të sakta, kthimin e servisit,kodimin e
qelsit.
Gjithashtu posedojm versione të ndryshme të VAGCOM apo VCDS dhe gjuhë të ndryshme.


Të gjitha diagnostikat me garancion 6 muaj!Na kontaktoni:
Viber ose Whatsapp
📞 +383 (45) 664521
📞 +377 (45) 664521

📍 Location:
FERIZAJ, KOSOVË
diagnoza vag vcds autodata autocom delphi xentry planet diagnoz
diagnoze diagnozë renault clip opcom obddiagnoza xentry das autocom delphi wurth
autodata auto autodiagnoz autodiagnoza autodiagnoze autodijagnoz autodijagnoza
autodijagnoze obd obd2 autodijagnostika avtodijagnostika dijagnostika autodiagnoz
autodiagnoza autodijagnoz auto diagnoz TECDOC 2013 AUTODATA 3.40 ALLDATA 2013
MERCEDES EPC & WIS/ASRA 2013 BMW 2013 VW 2013 HONDA EPC 2013 MAZDA EPC 2013
NISSAN EPC 2013 MITSUBISHI 2013 MANTIS 2013 IVECO SCANIA DAF obd obd2 obdII
obddiagnoza auto KOMBI autodiagnoz FURGON ALFA ROMEO BMW X5 AUDI CHEVORLET CITROEN
DACIA DAEWOO FIAT FORD OPEL CORSA ASTRA autodiagnoza VECTRA HYUNDAY autodijagnoz
JEEP KIA MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI diagnoz PEUGEOT RENAULT CLIO
SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 QUATRO VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO
GOLF PASSAT CADDY DELPHI VCDS VAGCOM VAG-COM XENTRY STAR EPC TIS OPCOM
SRS

> Këtu kyqesh direkt ne faqen e Facebook <

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim