Published: Korr 31 2018 09:37

Delphi ds150 ( Delphi + Autocom ) OKAZION !!!!!

EUR

Published: Korr 31 09:37
Views: 44
Delphi ds150 , AUTOCOM TDP + VCI
Pajisje per diagnostifikim e automjeteve.
Pajisja perdoret per vetura, furgona dhe kamjona
Lexon dhe fshin gabimet. Ben programimin e centralinave, celsave me chip, programim per kamjo automatike etj etj... Eshte pajisje shume e thjeshte per tu perdorur. Nder me te preferuarat nga serviset e makinave. Pajisjen mund ta testoni nga afer.
Cmimi 100 euro ( i padiskutueshem )
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
44
+355693745625

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information