Auto Carbon Cleaner

Shitet nga: Preng 19 Pri 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 8 090 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Auto Carbon Cleaner.
Shitet Pajisje per pastrimin e karbonit te depozituar ne motorrin e makines. Mund t’iu interesoj serviseve per ta shtuar si sherbim ne biznesin e tyre. Pajisja hargjon shume pak energji elektrike ne punim dhe kerkon vetem uje qe te kryeje procesin e pastrimit.
Sherbimi qe ofron pajisja kushton 3.000L.
Cmimi eshte i leverdisshem ne krahasim me te ardhurat qe sjell. Lutemi te kontaktojn ne numrin e telefonit vetem personat qe interesohen seriozisht per ta blere. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim