Autel MaxiCom Mk808 1 VIT FALAS UPDATE

Shitet nga: juli 10 Pri 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

799 LEK

Komuna: Tiranë
Pajisje diagnostikuese per te gjitha llojet e automjeteve nga viti 1996 deri ne viti 2017.Software eshte i bere update deri ne gusht te vitit 2018. E sapo blere dhe me te gjithe aksesoret origjinale(eshte ne gjendje te re). Kryen te gjitha serviset kryesore perfshire edhe leximin dhe fshirjen e kodeve. Disa prej serviseve kryesore jane:
Oil reset service.
Electronic parking brake service(EPB).
Battery menagement system(BMS).
Steering angle sensor service(SAS).
Dpf service and regeneration.
Injector programming.
Tpms service.
Immobilizer service.
Keys programmer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim