Aparat mbushje Kondicioneri me gaz

1 300 EUR

Shitet nga: Genci 02 Dhj 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
SHitet aparat kondicioner okazjon,
Kompresori i ri pompes vakumit dhe kalibrimi i peshores.


Tag:

aparat kondicioner kondicjoner mbushje gaz gazi ac mbushje kondicioner aparatur kondicioneri kondicjoneri
vegla servis pajisje servis ac kompresor mbushje gaz
Leaflet
Në fillim