Ure Hidraulike 2.5Ton

0 EUR

Shitet nga: Durim 20 Maj 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet ure hidraulike per servise dhe gomisteri.
Durim
  Online
0682267748
Leaflet
Në fillim