SERVIs MAKINASH VEGLA PUNE I GJITH SERVISI

Shitet nga: VeGlA SERVISI 25 Pri 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-   4 700 EUR

Komuna: Pogradec
VEGLA PUNE PROFILI AUTO SERVIS VINC RAVAGNIOLI KRIK MOTORRI,,, PRESE 15 TON. 2 COP KRIKA KAMBIOSH 500KG ...DHE 600 KG ,,, KRIK MAKINE 3 TON ,,, STARTEr KARIKUS BATERIE DHE T GJITHA Çelesat valixhet me vegla çelesa t ndryshem shkallle Bombul gazi nxehje hekurash kacavida ekstrator BANGO GUR FRESIBEL KOMPRESORI I AJRIT TREFAZORSH 300 KG PISTOLETA KRIKETA AJRI 0696238571 per m teper info n tel WHAtSAP
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim