Makina me qera

Shitet nga: AJET 17 Tet 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pogradec
Makina me qera duke filluar nga 20€
Ford Focus viti 2003-1.9 Tdci pastrim me hidrogjen ,katalit dhe DPF
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim