Shiten Kompresor Industrial Silencioz CECCATO

Shitet nga: leonard 10 Tet 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lezhë
Shiten Kompresor Silencioz CECCATO ,3 fazoresh ,te perdorur dhe me sherbime te sapo bera.
Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim