Paisje Servisesh

1 EUR

Shitet nga: Lezha Kompleks 20 Maj 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shesim,Blejme, Gjitha LLojet e Paisjeve per Servise
KONVERGJENCE,URA TE NDRYSHME,FURRA LYERJE,PAISJE PER KONDICIONER MAKINASH,KOMPJUTERA DIAGNOSTIFIKIMI,HAPESE GOMASH,BALLANCUESE,KOMPRESOR,KARROCA TAVOLINA PUNE etjr
GARANCI DHE ASISTENCE TEKNIKE PROFESIONALE NE CDO MOMENT

Lezha Kompleks
+355694076380

WhatsApp:
+355694076380
Leaflet
Në fillim