Bango prove per pompa nafte

Shitet nga: Bango prove 22 Mar 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Korçë
Bango prove per pompa nafte mekanike te cdo modeli dhe per pompat gjysem elektrike aparatura esht ne gjendje pune me cdo gje funksionale per me teper info cel 0692495972 cmimi i duskutueshem telefonata serioze ju lutem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim