NDERRUES DHE BALANCUES GOMASH

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: POGONI SH.P.K 30 Maj 09:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
NDERRUESE DHE BALANCUES GOMASH JAPONEZE
POGONI SH.P.K
POGONI SH.P.K Perfaqesues i vetem i markave te traktoreve: DEUTZ-FAHR, SAME, LAMBORGHINI DHE FERRARI.Perfaqesues per: SICMA, COSMO,COMET, BERTOLINI, SAVRUKOGLU etj...Ofrojme gjithashtu Traktore te perdorur Japoneze dhe pjese kembimi per to, goma superstone, thika freze etj..Pompa sperkatese te te gjitha modeleve dhe kapaciteteve si dhe pjese kembimi per to (membrama, motorra, filtra, manometra, shperndares, sprucator, steka sperkatese, tub sperkatje etj... Freza te markave te mesiperme te reja dhe japoneze te perdorura. Grirese degesh (Trince ose katastrofe) Italiane. Plugje dhe rimorkio te modeleve te ndryshme.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
QERRET KAVAJE Tregoje në hartë
+355697010460
http://www.pogonitractor.com/
Leaflet
POGONI SH.P.K
POGONI SH.P.K  TRAKTOR SAME TIGER 60 E 1 830 000 LEK
POGONI SH.P.K  TRAKTOR DEUTZ-FAHR 2 500 000 LEK
POGONI SH.P.K  PJESE KEMBIMI PER POMPA SPERKATESE 0 LEK
POGONI SH.P.K  NDERRUES DHE BALANCUES GOMASH 0 LEK
Në fillim